diy

DIY - Calendar 2014

środa, stycznia 29, 2014

Jak obiecałam tutaj, podjęłam się dziś z przyjemnością wykonania kalendarza według inspiracji z bloga - AGNETHA.HOME. Przygotowałam się do tego zadania i zakupiłam w sklepie papierniczym: SZARY PAPIER + BIAŁĄ KREDKĘ ( cena ok 5 zł ) - gotowe? nie do końca jeszcze potrzebowałam rzeczy, które miałam w domu takich jak: TEMPERÓWKA, NOŻYCZKI, MIARKA, KAWAŁEK GĄBKI.

Pewnie zdziwiliście się ostatnią pozycją w moim niezbędniku do przygotowania kalendarza, ale ten kawałek gąbeczki okazał się niezastąpiony w momencie wszystkich poprawek, bardzo łatwo za pomocą tej gąbki usuwałam nadmiar kredy w momencie pomyłki - i tutaj od razu będę zachwalać kredkę, bo ma przewagę nad korektorem czy flamaster - taką iż bardzo łatwo można dokonać zmian oraz wszystkie nasze pomyłki szybko naprawić - wystarczy tylko potrzeć gąbką i nie ma śladu po naszym kredowym napisie.   
Chyba zbyt mocno rozpisałam się w temacie gąbki, więc przechodząc do samego wykonania kalendarza, najpierw ustalamy jego rozmiar, po odmierzeniu przycinamy do wybranej przez nas wielkości. Następnie przystępujemy do odmierzenia 12 pól i zaczynamy NAJPRZYJEMNIEJSZĄ część czyli: pisać,  rysować - nasz kalendarz! Wykonanie PROSTE, nakład finansowy MINIMALNY, a jaki fajny efekt! Polecam każdemu kto jeszcze nie ma kalendarza! Świetna zabawa!


You Might Also Like

12 komentarze