diy

DIY coffee table ideas

sobota, stycznia 04, 2014

 wilsonsandpugs.blogspot.com
Dziś stolik kawowy na pierwszym planie i związane z nim inspiracje diy (do it yourself). Wykonanie stolika w zasadzie każdego elementu wyposażenia domu na pewno większości z Was sprawia niesamowitą frajdę i to jest pierwsza ogromna zaleta, druga to oszczędność !!! na pewno zrobienie samemu wyjdzie nam dużo taniej niż kupno gotowego stolika, a przede wszystkim będzie to nasz indywidualny, niepowtarzalny i oryginalny mebel!!! Więc co pozostaje tylko znaleźć chęci, inspiracje oraz materiały na nasz nowy stolik! Jednym z popularniejszych pomysłów diy na stolik kawowy jest wykorzystywane europalet w przeróżnych kształtach i kolorach. 
quakerrose.com
W przypadku gdy nie możemy zdobyć takich palet lub nie chcemy powielać pomysłu z ich wykorzystaniem, myślę że idealnym rozwiązaniem jest zamontowanie kółek to dużej drewnianej powietrzni, którą łatwo stworzymy z kilku desek - wygląda to równie ciekawie i oryginalnie.
stylisheve.com

Pomysł ze stolikiem szklanym ułożonym na książkach również wzbudza spore zainteresowanie i jest najprostszy do wykonania, ale jednocześnie najmniej trwały. 
 urzadzone.pl

Przemalowanie dolnej części drewnianej ławy na kolor turkusowy jest przyznajcie dość efektownym rozwiązaniem – szkoda, że nie posiadam takiej ławy ;)
ellisbenus.com
ellisbenus.com

I najciekawsze zostawiłam na koniec stolik wykonany z drzwi – niesamowite a jakie zaskoczenie musi wywoływać taki oryginalny mebel wśród odwiedzających :)
shelterness.com
homedit.com

You Might Also Like

1 komentarze