favorite posts

FAVORITE POSTS # 1

czwartek, stycznia 23, 2014Pomysł na ten POST (mam nawet nadzieję, że będzie to mój co tygodniowy CYKL) narodził się spontanicznie tak jak pomysł na pisanie bloga :). Przeglądając posty napotykamy na takie wpisy, które nas zachwycają, mocno zapadają nam w pamięć lub po prostu nam się podobają. Zapisuję sobie w zakładkach takie posty jednak obawiam się, że mam ich już taką ilość i czas aby to zacząć porządkować, a skoro zaczęłam pisać bloga dlaczego nie właśnie tutaj i jednocześnie mam możliwość podzielenia się nimi z Wami, a teraz zapraszam na FAVORITE POSTS minionego tygodnia:
DIY CALENDAR - blog AGNETHA.HOME  Zachwycił mnie pomysł na ten kalendarz, takie DIY uwielbiam MAŁO NAKŁADU, ale EFEKT rewelacyjny - polecam spojrzeć na ten post szczególnie osobom, które jeszcze nie mają kalendarza na Nowy Rok. Ja osobiście zamierzam wykonać to małe dzieło (którego zdjęcia oczywiście umieszczę na blogu) tylko nie wiem czy zamiast korektora nie użyje białego markera i nie będę go oprawiać w ramkę tylko przyczepię na taśmę do ściany. Wielkie dzięki za pomysł Aga.

Szkoła Pięknego Wnętrza - Łóżka... kto wiedział? - blog InteriorsPL  Uważam, że zdecydowanie post ten zasługuje na wyróżnienie w jednym miejscu znajdziemy 6 pomysłów DIY na zrobienie  zagłówka do łóżka - koniecznie musicie to zobaczyć !

My new bedroom! Welcome at my home!  Tu dwa posty na których możemy podziwiać piękną sypialnię i przedpokój Uli z bloga Interiors design. Create a beautiful world. Cóż na pewno większość się ze mną zgodzi, że obie tapety są cudne, ale WIELKIE uznanie dla Uli za ich zastosowanie w swoim wnętrzach. To nie pierwsze dzieło jakie w aranżacji swoich przestrzeni ukazuje nam autorka bloga - polecam przejrzenie wszystkich jej prac, bo zasługują na uznanie i mogą okazać się cenną inspiracją.

CZERWONA LODÓWKA blog - Wnętrza Zewnętrza  Bardzo spodobał mi się pomysł Magdy  pokazania wnętrz innych blogerów - nie wnętrzarskich, z wielką przyjemnością czytałam i oglądałam ten post. Muszę przyznać, że nie jest to kuchnia w której ja bym się dobrze czuła, ale nie zmienia to faktu, że jest rewelacyjna wręcz magiczna. Rozwiązania które mnie zachwycają to LISTWA UMOŻLIWIAJĄCA PRZESUWANIE LAMPY nad stołem oraz kolor i rozkład zabudowy znajdującej się po lewej stronie kuchni - ogólnie wielkie uznanie za projekt i zachęcam to obejrzenia i czerpania z niego inspiracji, bo jest z czego. 

2014 interior design trends - blog - Make Home Easier  Myślę że wszyscy miłośnicy aranżacji wnętrz powinni przeczytać ten post - zawsze dobrze wiedzieć jakie światowe TRENDY się do nas zbliżają - mimo, że osobiście uważam - nie ma co ślepo podążać za modą, a najważniejsze aby  nasze wnętrze było dopasowane do nas, a nie my do niego.

PINGPONGOWA LAMPA - blog Wkręceni w dom.pl  Na koniec pomysł na lampę z wykorzystaniem piłeczek PINGPONGOWYCH - bardzo mnie to rozbawiło, a jednocześnie spodobał mi się ten trik z przyklejeniem piłeczek do abażuru. Koniecznie spójrzcie jaki jest efekt wykonania takiej lampy !

Teraz coś z moich wnętrz - zdjęcie kącika z mojej sypialni, zdjęcie wykonane telefonem.

kubek, lampa, stolik - IKEA
zegarek - EMPIK
tapeta - FLUGGER
farba - BECKERS , kolor - jasny szary

You Might Also Like

14 komentarze