favorite posts

FAVORITE POSTS # 2

piątek, stycznia 31, 2014

Dziś bez rozpisywania się od razu przechodzę do rzeczy czyli - favorite posts:
Marta - blog soft&slow ten post zawiera coś co wszyscy lubimy - czyli zaglądanie innym do ich domów, szaf, itd...  na tej stronie możemy zobaczyć efekty jak to autorka bloga nazywa "PROJEKTU" którego celem jest właśnie prezentacja wnętrz kobiet z pasją, głównie związaną ze światem mody. W tym tygodniu na SOFT&SLOW znajdziemy cudne zdjęcia przedstawiające niezwykłe mieszkanie Marty dziewczyny, która na co dzień zajmuje się projektowaniem ubrań, a to nie koniec po obejrzeniu zdjęć ukazuje nam się WYWIAD z tąże właśnie projektantką ubrań - Martą gdzie dowiadujemy się więcej o niej samej. GORĄCO POLECAM !

Q&A with Paulina Arcklin, stylist and photographer - blog interiorsdesignblog.com pozostając w tematyce wywiadów Ula przygotowała dla nas WYWIAD z Pauliną Arcklin, fotografem stylistą - dzięki któremu możemy poznać historię Pauliny, jak doszła do momentu w którym jest, a zaczynała jako asystent weterynaryjny oraz jej plany na przyszłość. Takie opowieści zawsze nastawiają mnie bardzo pozytywnie i na koniec motto Pauliny, które wszyscy kochamy: DO WHAT YOU LOVE ! Przeczytajcie koniecznie i życzę wszystkim, aby mogli zajmować się wyłącznie tym co kochają. 

Geometryczne DIY - blog deco-szuflada nie mogło zabraknąć DIY w moim zestawieniu. Autorka bloga prezentuje nam jak w łatwy i tani sposób odmienić swoje meble poprzez stworzenie geometrycznych wzorków na gałkach. Opisuje krok po kroku wykonanie tej operacji "nowa" gałka. Uważam że to świetny pomysł, ponieważ jak się przekonałam pisząc post o gałkach - ceny gotowych produktów są bardzo różne, więc po inspiracji z bloga deco-szuflada widać, że zamiast sięgać po gotowe uchwyty ze sklepów, dobrym pomysłem jest wykonanie WŁASNEGO WZORU na gałce.

Szkoła Pięknego Wnętrza - wszystko o oknach - blog InteriorsPL Wioleta jak zwykle w swoim cyklu - Szkoła Pięknego Wnętrza - prezentuje nam bardzo przydatne rady - tym razem jej post dotyczy dekoracji okien. Serdecznie polecam!

Polish design - blog mag interiors na koniec troszkę HISTORII design'u - którą zaprezentowała nam Madga poprzez przedstawienie listy swoich ulubionych KRZESEŁ wraz z nazwiskami autorów  - a istotne jest abyśmy podziwiając dane dzieło kojarzyli kto je stworzył i kiedy. Tytuł posta to - Polish design - ponieważ wszystkie prezentowane przez autorkę bloga krzesła są dziełem polskim projektantów. - Tutaj zacytuję Madgę: "uważam, że mamy się czym pochwalić".  POLECAM!

You Might Also Like

1 komentarze