Share Week 2014 - jestKultura.pl

czwartek, lutego 27, 2014


Andrzej Tucholski autor bloga jestKultura.pl po raz trzeci organizuje Share Week 2014 !  Jest to autorski pomysł Andrzeja - polega na polecaniu "autorów – zarówno dużych jak i małych, zarówno tekstowych jak i video " poprzez stworzenie własnej listy -  "nawzajem autorów przez autorów"!
 
Zdecydowałam się i ja wziąć udział w Share Week !
a wiem, wiem ostatnio zaniedbałam cykl:
FAVORITE POSTS,
w którym powstały dopiero dwa posty - tu i tu !
obiecuję wrócę do niego już w marcu :)

Wracając do Share Week -  jak przystało na blogerkę o tematyce wnętrzarskiej
moja lista będzie dotyczyć blogów wnętrzarskich !

Blogi wnętrzarskie które regularnie czytam to lista,
którą znajdziecie u mnie w lewym dolnym, dolnym ... rogu.
Tak więc blogów, które polecam jest dużżżżooo i wszystkich nie będę wymieniać - zdecydowałam się na wybór do mojej listy Share Week trzech z nich.

MOJA LISTA Share Week 2014:

interiorsPL - jest to blog wnętrzarski, który zaczęłam czytać jako pierwszy ! Uwielbiam wpisy Wioli - przekazuje nam ogromną wiedzę na temat urządzania wnętrz - to jedyny blog wnętrzarski jaki znam, dzięki któremu  możemy się dowiedzieć tylu praktycznych wskazówek urządzania własnych wnętrz. Posty są zawsze przygotowane perfekcyjnie i co uwielbiam to również to optymistyczne podejście do życia - autorki bloga, które można łatwo dostrzec czytając - interiorsPL.


Interiors design - to kolejny blog prezentujący świetne designerskie rozwiązania głównie w stylu industrialnym. Wszystkie posty tworzone przez Ulę są niezwykle ciekawe - blog ma wręcz artystyczną oprawę i cały czas się rozwija. Czego nie powinnam ominąć w opisie Interiors design to fakt iż jego autorka - Ula jest organizatorem pierwszego zjazdu polskich blogerek wnętrzarskich ! a dopiero co wzieła udział w Bloggers Zone na targach Arena Design / Home Decor.


o wnętrzach - jest to blog, który prezentuje niesamowity poziom wnętrzarskiej wiedzy - z każdym postem coraz chętniej zaglądam do o wnętrzach,  w zasadzie od miesiąca nie ominęłam żadnego wpisu, bo była by to niepowetowana strata dla mnie jako laika we wnętrzarskiej sferze - znajduję inspirację oraz wiedzę na temat prezentowanych przedmiotów -  autorka bloga - Marysia to projektant z pasją o gruntownym wnętrzarskim wykształceniu, które świetnie wykorzystuje.

You Might Also Like

2 komentarze