favorite posts

FAVORITE POSTS # 3

poniedziałek, marca 24, 2014


Tak jak obiecał w marcu powracam do cyklu FAVORITE POSTS :
w maju 2
Na pierwszy plan wysuwa się CIENKA POMARAŃCZOWA LINIA czyli post prezentujący projekt Mai autorki bloga w maju 2. Podczas odwiedzin na CIENKIEJ POMARAŃCZOWEJ LINII  ukazuje nam się niesamowite mieszkanie w stylu SOFT LOFT + DESIGN VINTAGE, a co jest najciekawsze w całym projekcie to fakt iż jest to mieszkanie o powierzchni i układzie "SZUFLADY" = 32 m. kw, długie, wąskie i tylko z jednym oknem ! Gorąco zachęcam do odwiedzin w celu odnalezienia w "szufladzie" cienkiej pomarańczowej linii a i psiej dupki :)

Twoje DIY
Kolejna perełka minionego tygodnia to Tablica kura a dokładniej post z cyklu DIY jak stworzyć w domowych warunkach - FARBĘ TABLICOWĄ, a także jak przygotować tablicę jako KUCHENNY GADŻET :) POLECAM blog Twoje DIY - czyli zrób to sam!

Make Home Easier
Teraz czas na Metamorfozę łazienki  w wydaniu Asi współautorki bloga Make Home Easier. W poście tym Asia opisuje nam dokładnie w jaki sposób odmieniła swoją łazienkę po jak NAJMNIEJSZYCH KOSZTACH ! Podsuwa nam wiele odważnych inspiracji w jaki sposób zmienić przeciętną łazienkę w bardzo efektowne pomieszczenie :) Myślę, że każdy jest żywo zainteresowany, ale i tak dodam, że gorąco polecam ten post, abyście sami mogli podziwiać efekt i pomysły jakie zastosowała Asia podczas metamorfozy swojej łazienki.


interiorsPL
Do serii praktyczne ciekawostki zaliczam post Jak sprawić, żeby kwiaty dłużej zachowały świeżość? - blog interiorsPL. Temat jak najbardziej na czasie sama niedawno pisałam tutaj na temat przedłużania żywotności naszych ciętych kwiatów. Wiola prezentuje nam testy jakie wykonała na kwiatach podlewając je różnymi specyfikami - nie będę zdradzać jakimi - to musicie sprawdzić sami jeśli chcecie, aby wasze kwiaty jak najdłużej wyglądały pięknie!
Interiors design
Nie mogłabym pominąć w tym tygodniu - My apartment in Icelandic Home Magazine - jest to post ukazujący nam przepiękne zdjęcia mieszkania Uli Michalak autorki bloga Interiors design, a także WYWIAD z Ulą, która zdradza w nim troszkę szczegółów ze swojego życia - wywiadu udzieliła Islandzkiemu magazynowi wnętrzarskiemu Home Magazine.

o wnętrzach
I na koniec - promowanie kultury lokalnej - Motywy ludowe we wzornictwie/ Folk motifs in design Marysia autorka bloga o wnętrzach w  tym poście prezentuje nam cudowne projekty inspirowane tradycyjnymi motywami ludowymi. Są to niezwykłe przedmioty dlatego zachęcam do odkrywania w jaki sposób MOTYWY LUDOWE inspirują współczesnych projektantów!You Might Also Like

4 komentarze