favorite posts

FAVORITE POSTS # 4

środa, kwietnia 02, 2014


uff prawie regularnie powróciłam favorite posts, ale nie mogę obiecać, że tak pozostanie - jednak wolę aby towarzyszyło mi przy tym zdrowe podejście - "Chcę się tym podzielić", niż "Muszę zrobić wpis" - jak mądrze napisała ostatnio Paulina autorka bloga one little smile. A teraz do rzeczy czyli moje zestawienie z ostatniego tygodnia:

Pierwsze wyróżnienie minionego tygodnia to: White and cozy - blog - Drewniana Szpulka. Post ten ukazuje nam piękne zdjęcia sypialni Ateny autorki bloga. A w sypialni najbardziej przyciąga uwagę cudny STOLIK NOCNY pomalowany i tutaj byłam tak samo zaskoczona jak Wy pewnie w tej chwili, że niczym innym tylko farbą tablicową :) Efekt jest niesamowity! Zapewniam Was jest co podziwiać ... ach i te pudrowe tulipany wystające z czarnej szuflady !
Teraz czas na trochę wnętrzarskiej historii tak więc - Klasyki designu, czyli kultowe krzesła Eamesów - blog - Design Your Life. Alina opisała w bardzo przystępnej formie historię krzeseł Eames'ów - całość oprawiła pięknymi zdjęciami. Takie posty zawsze mile widziane w każdej ilości!
Informacji na temat historii desingu nigdy za dużo dlatego kolej na: Ikony Dizajnu - Władysław Wołkowski - blog - o wnętrzach. Ten post to spory zastrzyk faktów na temat twórczości Władysława Wołkowskiego niezaprzeczalnej ikony designu. Marysia oczywiście bardzo dobrze przygotowała materiał, prezentując nam zdjęcia z jego pracami, ale również podała odnośniki gdzie można znaleźć więcej informacji, a także gdzie na żywo można podziwiać pracę Władysława Wołkowskiego!
 
How to decorate a dresser? Jak udekorować komodę? - blog - cleo-inspire. Gdyby ktoś nie miał pomysłu co ustawić na swojej komodzie tu na pewno znajdzie na to odpowiedz. Maria zebrała w jednym miejscu mnóstwo ciekawych inspiracji jak możemy zaaranżować przestrzeń na naszych komodach!

Na koniec trochę koloru w naszych wnętrzach - COLOR - blog - AGNETHA.HOME. W poście tym Aga zaprezentowała nam cudowną stylizację z przemykającym się w niej kolorem różowym :) coś pięknego !!! Zachęcam tych, którzy jeszcze nie natrafili na ten wpis do pozachwycania się nad tą stylizacją - tak jak ja to robię :)

You Might Also Like

4 komentarze