favorite posts

FAVORITE POSTS # 5

środa, kwietnia 09, 2014
W tym tygodniu mój ulubiony wpis to: Kącik roboczy - stworzony prze Olę z bloga - Gdzie biegnie zebra ??. Ola zaprezentowała nam w tym poście niezwykle miejsce do pracy jakie stworzyła dla swojego synka. Niektóre elementy wyposażenia tego kącika czekały rok w szafie, aby znaleźć swoje miejsce nad biurkiem. Wszystko jest idealnie zaplanowane oraz dopracowane i  to dosłownie, bo na przykład biurko przeszło nie małą metamorfozę - zaprezentowaną tutaj.  Ola to bardzo twórcza i inspirująca blogerka!Teraz z cyklu troszkę rad na temat urządzania wnętrz i tutaj: dlaczego warto wybrać okrągły stół? - post który zaprezentowała nam Ola na swoim blogu - apetyczne wnętrze. Znajdziemy w nim informacje na temat bardzo trafnych zalet stołu okrągłego, które biorą górę nad tradycyjnymi kanciastymi stołami oraz piękne inspirujące zdjęcia. Z pewnością po przeczytaniu tego posta część osób zapała chęcią posiadania jednak okrągłego stołu!
Czas na metamorfozę zaprezentowaną przez Magdę z wnętrza zewnętrza czyli:  Metamorfoza po warszawsku. Wszyscy z przyjemnością podziwiamy metamorfozy wnętrz, a w poście tym bardzo dobrze zostały zaprezentowane wszystkie wnętrza w wersji: "PRZED" i "PO". Dzięki temu możemy podziwiać, że z każdego wnętrza można stworzyć bardzo fajne jasne spójne mieszkanie. Jeśli ktoś jest przed remontem to nieocenione źródło inspiracji.
Na koniec dwa posty, które prezentują niesamowite wielkanocne dekoracje pierwszy to: Gęsie jajo! - post Ady autorki bloga Daro Meble. Bardzo spodobał mi się jej patent na pomalowanie wytłoczki na czarno. Jest to prosty i jednocześnie jak efektowny pomysł, a dodatkowo wpasowujący się w klimat tegorocznych dekoracji w kolorach: biało-czarno-szarych :). Gęsie jaja prezentują się cudownie w takiej oprawie! 
Drugi post, który zachwycił mnie dekoracjami wielkanocnymi to: EASTER PREPARATION... :). Ania autorka bloga - scraperka wykonała przecudne wielkanocne dekoracje z wykorzystaniem między innymi  jajek przepiórczych i szkiełek od Agi. Wszystko uwieczniła robiąc piękne zdjęcia swojej świątecznej stylizacji - jest co podziwiać oj jest! You Might Also Like

10 komentarze