design

DESIGN - Nowe trendy w architekturze wnętrz

środa, czerwca 18, 2014


Wtorek 10 czerwca okazał się bardzo inspirujący za sprawą konferencji NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE WNĘTRZ. Miejsce spotkania - hotel Andel's, Łódź - wybrane przez organizatorów firmę VIRTUS Studio tym bardziej zachęcało do wzięcia udziału w tym wydarzeniu :). Dlatego podjęcie przeze mnie decyzji - iść ? nie iść ? - nie trwało długo i dość szybko jak na mnie skusiłam  się na przyjęcie zaproszenia oraz uczestnictwo w konferencji. Program spotkania obejmował krótkie prezentacje firm w formie dziesięciominutowych wykładów: Mevaco, BPM Lighting, Castellan mobili & TOP ceramiche, TON Polska, MT Partner, Grupa Nowy Styl, Duolux, Ospel, Cad Projekt K&A, Bauformat, IdenFoorni.pl, IKEA, Flügger oraz DeKorek.

Każdy z wykładów chłonęłam z ogromnym zainteresowaniem, ale równie niesamowitym etapem konferencji okazały się konsultacje z wystawcami, była to idealna okazja do zapoznania się z nowymi produktami, a nawet wypróbowania ich i nie omieszkałam nie skorzystać z tej okazji :). Tak na przykład krzesła firmy TON Polska, czy fotele biurowe firmy Grupa Nowy Styl sprawdziłam są baaardzo wygodne i komfortowe :)
Jeśli chodzi o siedziska to nie tylko ja nie mogłam oderwać wzroku od małych
dzieł sztuki w formie ręcznie odnawianych foteli firmy La Silla
Swoją ekspozycją niesamowite zainteresowanie wzbudzało również stoisko
firmy Światły dystrybutor lamp włoskich.
Firma take me Home zaprezentowała między innymi swoje niezwykłe industrialne biurko home office.
Z pewnością obecnie wszystkie informacje na temat nowych produktów można znaleźć w internecie, ale nie jest to tak owocne w miło spędzony czas, bezpośredni kontakt i możliwość uzyskania dokładnych informacji na temat danych produktów. Jeśli zastanawiacie się czy warto wybrać się na tego typu wydarzenie branżowe - z własnego doświadczenia mogę powiedzieć TAK :) ! 

You Might Also Like

6 komentarze