łazienka

Tubądzin story

wtorek, grudnia 09, 2014


Wszystko zaczęło się od zaproszenia, które sami przyznajcie brzmi zachęcająco. I tak wybrałam się do zwiedzania zakamarków fabryki, w której murach powstały płytki znajdujące się obecnie w mojej łazience. Tak więc dzień 26 listopada spędziłam na odkrywaniu świata Tubądzina w towarzystwie przedstawicieli firmy, dziennikarzy oraz trzech bogerek Kasi z Conchita Home, Oli z fotbloo(g) i Hani z Haart. Na początek spotkania Tomek Smus, architekt marki Tubądzin przedstawił nam historię projektowania wzorów ceramiki Tubądzin na przestrzeni ostatnich kilku lat, aż do momentu powstania najnowszego katalogu Livingstone. Podczas wizyty w siedzibie firmy nie mogło zabraknąć zwiedzania wszystkich obecnych kolekcji Tubądzina, a przy okazji mogliśmy zobaczyć jak działa sprytne urządzenie niezwykle pomocne przy amatorskich aranżacjach jakim jest Wirtualna Łazienka.

Następnie mieliśmy możliwość projektu własnego wzoru kolekcji, poprzez zabawę w przygotowanie moodboard, poniżej moje działania ;)
Na koniec najciekawszy punkt programu zwiedzanie fabryki Tubądzin, było momentami bardzo gorąco, ale wrażenia podczas zwiedzania rekompensowały nam wszystko, po fabryce oprowadził nas Wojciech Włodarczyk i opowiedział jak dokładnie wygląda proces produkcyjny płytki.


You Might Also Like

4 komentarze