eklektyzm

INSPIRATION PLACE: photo & handmade

wtorek, sierpnia 04, 2015


Zapraszam do zwiedzania wnętrza domu, którego właściciele i jednocześnie dekoratorzy to młode małżeństwo Cary i Ryan Ray. I tu nie będzie zaskoczenia jeśli napiszę, że są to osoby kreatywne i utalentowane szczególnie pod względem artystycznych. Ryan to fotograf, specjalizuje się w  chwytaniu magicznych chwil podczas zaślubin, ale nie tylko, na blogu Ryan Ray photo możecie podziwiać jego prace. Cary to obecnie właścicielka sklepu internetowego z rękodzielnictwem, który wkrótce będzie miał swoją wielką premierę SALT SHOP handmades. Jest to przedsięwzięcie jakiego podjęła się prowadzić wraz ze swoją mamą, która jest dla niej ogromnym wsparciem jeśli chodzi o prace twórce. Zdjęcie powyżej to fragment sklepowego asortymentu. Wracając do dzisiejszych inspirujących przestrzeni domu, które powstałych z połączenia dwóch kreatywnych osobowości: fotograf oraz twórczyni i pasjonatka wyrobów handmade. Są to oryginalne wnętrza ozdobione w większości przedmiotami zakupionymi na aukcjach internetowych oraz dekoracjami które ujęły w jakiś sposób ich za serce. Cary na przykład fascynuje się obrazami przedstawiającymi twarze starców i nie mogła się oprzeć, aby w jej domu nie pojawiły się takie portrety. 
 Home office Cary:
Home office Ryan:
Kuchnia przeszła szybką metamorfozę została po prostu przemalowana na biało i w tej wersji odpowiada idealnie gustom Cary i Ryan, teraz świetnie czują się w jej wnętrzach.
Salon wraz jadalnią to nadal bardzo jasne wnętrza, którym charakteru nadają meble i dodatki w stylu vintage w większości upolowane na aukcjach internetowych.
Na koniec delikatnie mroczna sypialnia, w której główne skrzypce zdecydowanie grają fantastyczne lampki nocne.  
źródło: Design Sponge   zdjęcia: Ryan Ray

You Might Also Like

3 komentarze