diy

JESIENNE porządki -> SZAFA

środa, września 30, 2015

Nadejście jesieni oznacza, że czas pożegnać się z letnimi ciuszkami i przewietrzyć ciepłe swetry. Nasza szafa/garderoba, dobrze jeśli przejdzie sezonową metamorfozę, ułatwi to nam korzystanie z niej. I tak chłodna aura za oknem zmobilizowała mnie na tyle, że podczas ostatniego weekendu zabrałam się za porządki w swojej szafie. Spakowałam w pudełka wszystkie letnie ubrania i z pomocą drukarki Leitz Icon, okleiłam je i podpisałam. Gdy zaczęłam robić porządki i drukować zdjęcia wciągnęło mnie to na całego. Okleiłam szuflady, wśród pudełek Leitz znalazłam idealne rozmiary na przechowywanie krawatów i apaszek, a na wieczka wydrukowałam i nakleiłam podpowiedzi z technik wiązania. Mogę potwierdzić po przetestowaniu na własnej skórze, że odpowiednio zorganizowana szafa to oszczędność czasu szczególnie o poranku :)
Pudełka Leitz: Click & Store -A5, Click & Store - A4, Click & Store - A3, Click & Store na CD, Click & Store z przegródkami.


Zastosowanie mojego małego sprytnego przyjaciela domu - Leitz Icon - okazało się bardzo użyteczne przy codziennej organizacji nie tylko garderoby, a dokładny opis drukarki znajdziecie w trzech poprzednich postach TU i TUTAJ.

You Might Also Like

13 komentarze