diy

komu w drogę temu Leitz Icon

wtorek, września 15, 2015

Wawa Design Festiwal dobiegł końca w tym i nasze spotkanie podczas Strefy blogera, gdzie w trakcie ostatniego weekendu prężnie działałyśmy, przygotowując aukcję dla fundacji Piękne Anioły. Nasze spotkanie trwało dwa dni, musiałam więc pewne niewielkie przygotowania organizacyjno-podróżnicze poczynić. Na pierwszy ogień wystartowałam z odświeżeniem wizytówek - nasz niezbędnik podczas takich spotkań. Mając w domu drukarkę Leitz Icon w kilka minut otrzymałam efekt na jakim mi zależało.
Przyszedł również czas na pakowanie paru drobiazgów na drogę, nie odłączając drukarki zabawiłam się w projektowanie etykiet na micro-buteleczki z kosmetykami. Zabieranie minimalnej ilości kosmetyków potrzebnych nam w podróży to bardzo dobra praktyka, oszczędzamy sobie niepotrzebnego balastu. Małe puste pojemniki możemy zakupić w każdym sklepie z kosmetykami, przelewamy potrzebną nam ilość szamponu, balsamu itp... i tylko pozostaje kwestia, aby później rozpoznać co w nich jest, dlatego wydrukowałam etykiety. Możemy nawet zrobić zdjęcie produktu, który wlewamy do buteleczki i potem w micro rozmiarze je wydrukować i nalepić, wtedy będziemy już na sto procent wiedzieć co dokładnie znajduje się w środku.
Idąc tropem pakowania walizki, przygotowanie sobie dwóch woreczków "WEAR ME" i "WASH ME" to fajny patent, szczególnie na dłuższe wyjazdy. Tutaj wykorzystałam taśmy plastikowe, które są bardzo odporne. Na wszelki wypadek przyczepiłam je dodatkowo zszywkami, aby się nie okleiły. Dzięki temu mogę w każdej chwili je odczepić i wymienić lub wykorzystać woreczek w innym celu, uniwersalność to podstawa.
Oczywiście w moim przypadku nie mogę wyjechać z domu bez przygotowania własnego, zdrowego prowiantu na drogę. Tym razem wszystko dokładnie opisałam i dzięki temu miałam pewność, że wybieram to co mam ochotę w danej chwili schrupać :)
Jeszcze zabrałam kilka niezbędnych gadżetów nie zapominając o ładowarce i tak przygotowana wyruszyłam z przyjemnością w moją weekendową podróż.
Ładowarka Leitz z dwoma portami USB, Notatnik Leitz Style, Notatnik z folderem "Get Organised" Leitz WOW

You Might Also Like

9 komentarze