design

#meetblogin2015 Must Have & Make Me #lodzdesign

wtorek, października 20, 2015

#meetblogin2015 to dwa dni spędzone pośród dobrego designu i ludzi zafiksowanych na punkcie swojej wnętrzarskiej pasji! To już mój drugi raz z MEETBLOGIN i mam odczucie, że wydarzenie rozkręca się na całego! W tym roku była taka ilość uczestników, że aż wszystkim brakowało czasu na wspólną integrację. Ula Michalak pomysłodawczyni i organizatorka całego tego zamieszania zadbała o to, aby nasz wspólny weekend upłynął pełen pozytywnych wrażeń!
SPOTKANIA, WYKŁADY, BANKIET, WYCIECZKA, a także na sam początek w piątek wieczorem uroczyste przyznanie nagród Blog Design 2015. Tutaj nasze nowe wnętrzarskie gwiazdy:  KM we wnętrzu, do mnie na chwilkę, wnetrznosci.com, Trend Nomad, Rzuć Pan Okiem oraz Style Recital. Serdecznie Gratuluję!
Oprócz gali najbardziej zapadły mi w pamięć DWA WYKŁADY. Pierwszy "Myśl w projektowaniu, czyli gdzie kończy się design, a zaczyna kopia" i od tego pamiętnego sobotniego popołudnia każdy napotkany kształt "czarnego kwadratu" już zawsze będzie mi się kojarzył z twórczością Malewicza. Tutaj mowa o prelekcji Dagmary Jakubczak zarażającej ludzi dobrym humorem i odpowiednim podejściem do designu oraz projektowania.
Drugi charyzmatyczny i pełen motywacji do działania okazał się wykład "Hej, spójrz tutaj - to mój blog! O przyciąganiu czytelników" Artura Jabłońskiego. Zasłuchani byliśmy niczym ważki na polowaniu, aby udało się nam zapamiętać i potem zastosować wskazówki ku naszej lepszej blogowej przyszłości!
I prezentacja INTIARO, projekt który zrobił spore wrażenie i co ważne jest on dostępny dla każdego. To DARMOWA aplikacja 3D umożliwiająca wizualizację mebli pod względem rozmiaru czy koloru w każdej przestrzeni. Nieoceniona pomoc jeśli planujesz meblowe zakupy, jak i w pracy projektanta podczas konsultacji z klientem, polecam wypróbować!

Jeszcze szybki skrót tego co udało mi się uchwycić w obiektywie
z tegorocznych wystaw must have oraz make me:
Stół MALAFOR, projekt Agata Kulik-Pomorska i Paweł Pomorski (Malafor)

Regał modułowy DYNKS, projekt: Megi Malinowska, Filip Ludek i Tomasz Kempa (Tabanda)

BLUMA Paper bag for flowers, projekt: Adam Groch OYO koncept (Bluma)

ŻABA, projekt: M&W Małolepszy,
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej Być Razem (WellDone)
O projektach make me, które zapadły mi w pamięć już wcześniej wspominałam na blogu są to: Orange LAB Dominika Wysogląd, MEJERI Wojciech Guzik oraz DESTA Anna Wójcik.
I na koniec tegoroczny zwycięzca konkursu make me
projekt Z owadów autorstwa Marlene Huissoud.

za możliwość spotkania podczas meetblogin
zdjęcia: meetblogin - Karolina Grabowska Kaboompics ; wystawy - HOME inspiration :)

You Might Also Like

8 komentarze