inspiration place

INSPIRATION PLACE: różowy rower

sobota, września 10, 2016

Jeden z przedmiotów na zdjęciu jest w stanie nas na tyle zaciekawić, aby zatrzymać się i dowiedzieć coś więcej na jego temat, szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia wnętrz :)
Dokładnie tak było gdy zobaczyłam to zdjęcie, salon z rowerem w kolorze różu, hmm zaciekawił mnie i zaczęłam się zastanawiać jak wygląda pozostała część mieszkania, a także kto jest posiadaczem tego dwukołowca. Apartament ten w dalszej części okazał się pełen intensywnych barw, co ostatnio jest bardzo na czasie. Coraz częściej wracamy do umieszczania dodatków, może w niewielkiej ilości, jednak o dużym nasyceniu barw. 
Mieszkanie to zamieszkuje młoda projektantka wnętrz Pilar Sinclair. Urządziła je samodzielnie i dlatego z każdego zakamarka poprzez intensywność barw wyłania się jej charyzmatyczna osobowość. Miejsca również nie wybrała przypadkowo, widok z okien sypialni i tarasu rozciąga się na panoramę Panamy i zapierający dech w piersiach Ocean Spokojny. 
Listę wyposażenia tego apartamentu przygotowaną przez Emmę Fiala można podejrzeć tutaj. Zdjęcia wykonane zostały przez Alicia Macias, która zgodziła się mi je udostępnić.
 
zdjęcia: Alicia Macias

You Might Also Like

9 komentarze