Wydrukuj własny wzór na materiale

Tkaniny zazwyczaj kojarzone są z przemysłem włókienniczym oraz krawieckim. Obecnie stanowią one jednak nośnik komunikatów reklamowych, gdyż sektor firm, oferujących druk na materiale, rozwija się w szybkim tempie. Tkaniny mogą pełnić funkcję medium różnorodnych form graficznych. Metoda stosowana jest także w sektorze modowym. Egzotyczne wzorniki to hit ostatniego sezonu. Coraz częściej projektanci wykorzystują te motywy w swoich kreacjach.

Przebieg procesu

Druk cyfrowy można wykonywać bez żadnych ograniczeń w kwestii wyboru motywu grafiki oraz przejść tonalnych między poszczególnymi kolorami. Jeśli chcemy jednak przekonać się, czy efekt finalny będzie zadowalający, można skorzystać z oferty promocyjnej i zamówić próbkę materiału z wybranym wzorem za pośrednictwem witryny Ctnbee.com/pl (Ctnbee.com/pl). Druk cyfrowy jest metodą niezwykle ekologiczną, dzięki czemu jego stosowanie nie wpływa szkodliwie na otaczające nas środowisko naturalne. W trakcie procesu na powierzchnię materiału nanosi się niewielkie krople farby lub barwnika, odwzorowujące konkretny motyw. Druk cyfrowy wykorzystywany jest przy tworzeniu indywidualnych projektów oraz w masowej produkcji towarów z wielu sektorów gospodarczych.

Wzór

Jeśli mamy przygotowany ulubiony motyw, wystarczy umieścić jego grafikę na witrynie internetowej Ctnbee.com/pl. Dostępne motywy widoczne są również w specjalnym katalogu z gotowymi wzorami. Istotną kwestią jest również wybór odpowiedniego materiału. Każdy z nich ma inny wygląd i odmienną fakturę. Popularne materiały to m.in.:

  • woal
  • kreton
  • satyna
  • sofia
  • płotno a’la len

Druk cyfrowy można wykorzystać w ozdabianiu zasłon, zabawek oraz pościeli. Na stronie Ctnbee.com/pl dostępna jest również możliwość stworzenia ubrań według własnego projektu. Wiele osób korzysta z techniki, która zastąpiła poprzednio stosowany sitodruk. Metoda jest niezwykle ekonomiczna i bezpieczna dla środowiska naturalnego. Wydrukowania własnego wzoru na materiale nie wymaga również posiadania dużego nakładu pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here