Salon w stylu industrialnym

Salon niemal w każdym domu stanowi jego centrum i serce. Jest on odzwierciedleniem charakteru domowników oraz tworzy niepowtarzalny klimat całego domu. Jest to miejsce, do którego zaprasza się rodzinę i znajomych. Z tego względu, salon stanowi poniekąd wizytówkę całego wnętrza. Jeśli lubicie nowoczesne wnętrza, dobrym rozwiązaniem dla niepowtarzalnego wnętrza salonu będzie styl industrialny.

Do jakich wnętrz styl industrialny będzie odpowiedni?

Styl industrialny czerpie swoje źródło i inspiracje ze starych, opuszczonych fabryk. Taki styl świetnie sprawdzi się we wnętrzach z dużą przestrzenią oraz z wysokimi sufitami. Duże i wydatne okna również podkreślą charakter industrialnego wnętrza. Aby zyskać dodatkową przestrzeń można zrezygnować z wszelkich ścianek działowych. Dzięki temu salon uzyska więcej przestrzeni.

Meble wypoczynkowe do industrialnego salonu — jakie wybrać?

Do salonu w stylu industrialnym doskonale sprawdzą się meble o charakterystycznym, niepowtarzalnym wyglądzie. Wiele takich inspiracji oferują Salony Agata – można je znaleźć na www.agatameble.pl. Kolorystykę mebli należy utrzymać w odcieniach szarości, beżu oraz bieli. Postaw na duże, wygodne sofy trzy- lub czteroosobowe. Zwróć uwagę na ich wykończenie, które najlepiej jeśli będzie stalowe lub drewniane. Wnętrze dopełnią szafy i komody wykonane z drewna. Równie dobrze sprawdzą się w takim wnętrzu drewniane stoliki kawowe, czy też większe stoły z metalowymi nóżkami. Wszystkie meble utrzymaj w chłodnej kolorystyce. Idealne meble w stylu industrialnym to połączenie drewna i metalu. Jeśli chodzi o dodatki to najlepiej sprawdzą się również te wykonane z metalu. W Salonach Agata znajdziesz szeroki wybór mebli w oryginalnym, industrialnym stylu.

Jak dobrać kolorystykę podłóg i ścian do mebli w stylu industrialnym?

Aby wnętrze mogło w pełni oddał charakter stylu industrialnego, należy zwrócić szczególną uwagę na kolorystkę i fakturę podłóg. Najlepiej, aby były one wykonane z surowych materiałów. Równie dobrze może to być beton jak i drewno. Jeśli chodzi o kolorystykę ścian powinna być ona jasna, tak aby wnętrze optycznie się powiększyło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here