Nowoczesne wanny wolnostojące

Jeśli szukasz sposobu na nadanie swojej łazience wyjątkowego stylu, elegancji która będzie synonimem luksusu – zdecyduj się na wannę wolnostojącą. Umieszczona w łazience staje się jej niemal centralnym punktem, jednocześnie wpisując się w Twój pomysł na wystrój wnętrza. Wprowadza również klimat relaksu, przekształcając przestrzeń w Twoje własne domowe spa.

Sam fakt podjęcia decyzji o zakupie wanny wolnostojącej to jednak nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na jej aspekty estetyczne, ale także na kwestie techniczne. Odpowiednia kubatura wanny oraz wysoka jakość materiałów, z której ją wykonano to ważne składniki w przepisie na komfortową łazienkę.

Materiał to podstawa

O ile cechy wizualne wanny to kwestia oceny indywidualnej, o tyle każdy zgodzi się, że powinna być solidną inwestycją na lata. Drogą do tego jest wybór trwałych, nowoczesnych materiałów, które nie tylko są odporne na uszkodzenia, ale również zachowują swoje walory estetyczne przez długi czas.

Przykładem takiego materiału jest Stonex® od marki Roca. Jego podstawowe cechy to właśnie odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Co więcej, popularne domowe środki czyszczące nie wpływają na jego wygląd. Zyskujesz więc wannę, która będzie Cię cieszyć przez wiele lat.

Istotną innowacją jest fakt, że przy użyciu Stonex® można produkować wanny o stosunkowo cienkich ściankach, przy zachowaniu ich wysokiej trwałości. Efektem jest zaskakująco przestronne wnętrze wanny, której konstrukcja pozostaje smukła i lekka. Dodatkowo, materiał ten ma wysokie właściwości izolujące – wanna Stonex® utrzyma temperaturę wody dłużej, niż jej akrylowy odpowiednik. Komfort użytkowania podnosi również naturalne ciepło przyjemnego w dotyku wnętrza.

Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące dopasowane do Twoich potrzeb

W ofercie marki Roca znajdziesz szeroką gamę wanien, w tym tych wykonanych z materiału Stonex® – np. w kolekcjach Ariane, Maui i Raina. Ich wspólnymi cechami są zgrabne, łagodne kształty, subtelne linie i wspomniane już przestronne wnętrze z komfortowo wyprofilowanymi oparciami. Różnią się natomiast między sobą wyglądem. Wanny Raina i Ariane to harmonia kształtów i spokój, natomiast Maui wniesie do Twojej łazienki niepowtarzalny charakter.

W obrębie każdej kolekcji również masz wybór. Ariane to dwa modele wanny – mniejsza 165×75 cm przeznaczona dla 1 osoby lub większa, 2-osobowa, 180×80 cm. Maui daje Ci szansę na decyzję – czy wybierasz bardziej klasyczny model Round z obłymi kształtami, czy może Square ze zdecydowanie wyraźniej zarysowanymi kątami. Kolekcja Raina to 4 modele wanien, pozwalające umieścić je w różnych miejscach łazienki. Podstawowy to typowa, owalna wanna wolnostojąca, którą możesz umieścić w pewnej odległości od ściany. Dwa kolejne to rozwiązania narożne CORNER, w wersji lewej lub prawej. Łączą stylistykę wanny wolnostojącej z oszczędnością przestrzeni w łazience. Ostatni, bardzo ciekawy wariant to model BACK-TO-WALL. Jedna z jego ścian została wyprofilowana w taki sposób, by możliwy był montaż przy ścianie pomieszczenia.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Bogactwo kształtów i stylistyki wanien wolnostojących daje szansę na wkomponowanie ich w   każdy pomysł na łazienkę. Co ważne, dostępność wariantów narożnych czy przyściennych, pozwala na oszczędzanie miejsca. Wybierając wanny pamiętaj jednak, że wygląd to nie wszystko. Najważniejszy jest komfort użytkowania, który zachęca do regularnych, relaksujących kąpieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here