Wydajne szlifierki kątowe

Wydajna szlifierka kątowa jest ogromnym ułatwieniem podczas przeprowadzania wszelkiego rodzaju prac remontowych lub montażowych. Trwała i wytrzymała konstrukcja tych urządzeń pozwala nie tylko na szlifowanie, ale także na łatwe i szybkie przecinanie takich twardych materiałów jak kamień, beton czy metal. Do wyboru jest bardzo wiele modeli pochodzących od licznych producentów, o różnych parametrach i jakości wykonania. W ofercie tego rodzaju produktów, prezentowanych przez sklep remontowo-budowlany Bricoman (https://www.bricoman.pl/elektronarzedzia/szlifierki-i-polerki/szlifierki-katowe), znajdują się wydajne oraz godne zaufania szlifierki kątowe znanych i cenionych przez klientów marek.

Domowy pomocnik

Tego rodzaju elektronarzędzia mogą być z powodzeniem używane w trakcie drobnych napraw domowych lub remontów. Taka szlifierka kątowa powinna oferować moc na poziomie 750-900 W i być wyposażona w tarczę o średnicy 115 mm. To w zupełności powinno wystarczyć np. do przycinania płytek ceramicznych lub innych elementów oraz do usuwania rdzy. Powinna także posiadać wbudowany system antywibracyjny, który ułatwia korzystanie z tego wielozadaniowego urządzenia.

Dobrym przykładem takiej szlifierki jest Bosch 115 mm 750 W PWS 750-115. Ma ona odpowiednią moc do większości domowych napraw, a jej cena jest bardzo atrakcyjna. Wysoka jakość natomiast zapewniona jest przez znanego producenta światowej klasy. To narzędzie z pewnością posłuży przez długi czas i pomoże w realizacji wielu projektów.

Moc pracy

Dla osób, które planują używać szlifierki znacznie częściej, czy to ze względu na swój zawód, czy zamiłowania najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie o znacznie większej mocy i pracujące z tarczami o dużej średnicy. Tego rodzaju produktem jest model firmy DeWelt DWE4257-QS o zmiennej prędkości 125 mm. Ta szlifierka wyposażona została w silnik o mocy 1500 W, który generuje obroty na poziomie 2800-10000 na minutę. Jest to w pełni profesjonalne narzędzie, które w rękach doświadczonego specjalisty nie raz udowodni swoją przydatność.

Im większa jest moc urządzenia, im więcej funkcji oferuje, tym bardziej wzrasta jego cena. Jednak koszt zakupu szybko się zwraca ze względu na mnogość zastosowań oraz oszczędności związane z brakiem konieczności wzywania fachowca z odpowiednim sprzętem.

Decydując się na konkretny egzemplarz, powinniśmy brać pod uwagę nasze potrzeby oraz specyfikację techniczną, by wybrać optymalne rozwiązanie. Nie warto przepłacać, za narzędzie, z którego skorzystamy tylko kilka razy w roku. Kierowanie się rozsądkiem zaoszczędzi nam kłopotów i sprawi, że nasze zakupy będą udane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here