Cegła dekoracyjna

Jak można odmienić wygląd mieszkania, kiedy znudził nam się obecny wystrój? Co zmienić, żeby szybko osiągnąć wyjątkowy, niepowtarzalny efekt?

Cegła dekoracyjna na ścianę do wnętrz, to bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby się czymś wyróżnić. Jest to rozwiązanie dość ekscentryczne. Nie wszystkim podpasuje, ale na pewno zwróci uwagę każdego, kto będzie miał okazję się temu przyjrzeć z bliska.

Retro cegły ze sklepu retrocegla.pl to już w ogóle bardzo odważne rozwiązanie i jeśli tylko mamy ochotę zrobić sobie ścianę w takim stylu, to na pewno będzie to strzał idealny. Materiał taki ma w sobie jeszcze historyczny klimat dla miłośników tematu. Pozyskiwana jest z prawdziwych cegieł, które są specjalnie obrabiane i dostosowywane do tego, aby mogły być użyte jako ozdobnik. Efekt spektakularny murowany i to dosłownie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można na ścianie przykryć przeróżne defekty. Każdą powierzchnię, która ma popękania, rysy, odpryski może ukryć dekoracyjna cegła na ścianę. W wielu starszych mieszkaniach większość ścian jest mocno podniszczona i trudno doprowadzić taka powierzchnię do idealnego wyglądu tylko za pomocą zwykłej farby. Dzięki przykryciu wielowymiarowymi cegłami dekoracyjnymi mamy doskonały efekt na zawołanie.

Takimi cegłami można ozdabiać ściany wewnątrz pomieszczeń, jak i zewnętrzne elewacje budynków. Da nam to niebanalny efekt i na pewno odmieni wygląd na przykład murowanego ogrodzenia posiadłości lub pozwoli wyróżnić się na tle innych budynków. Niebanalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną czegoś innego, czego nikt inny nie ma. Wymaga to sporo odwagi i nie każdy się na to zdecyduje. Jednak to, jak możemy dzięki cegle na ścianie dodać atrakcyjności naszemu mieszkaniu, może się okazać strzałem w dziesiątkę. Bardzo wiele mieszkań ma ceglane ściany w przedpokojach. Pięknie to wygląda zaraz na wejściu do mieszkania. Super efekt jednak dają cegły na jednej ścianie w salonie. Można pomieszać efekt starej cegły z nowoczesnym wykończeniem. Dodanie odpowiedniego oświetlenia powoduje załamywanie się światła na chropowatych powierzchniach cegieł i sprawia, że zwykła ściana nabiera charakteru i staje się centralnym punktem pomieszczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here