Gotuj jak profesjonalny szef kuchni z płytą indukcyjną SensePro

0
1893

Dzięki indukcji gotowanie może okazać się niezwykle proste i dostarczyć wiele przyjemności. Odpowiednio dobrany sprzęt to w tym przypadku połowa sukcesu. Na jakie płyty indukcyjne oraz ich funkcje warto zwrócić uwagę w trakcie zakupów?

Zalety płyt indukcyjnych

Aby proces gotowania i smażenia przebiegał sprawnie oraz stał się czymś więcej niż tylko przykrym obowiązkiem, odpowiednio dobrany sprzęt to podstawa. Szwedzka marka Electrolux, która ponad wszystko ceni sobie zadowolenie oraz bezpieczeństwo swoich klientów, posiada w swojej ofercie płyty indukcyjne, które na pewno trafią w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlaczego warto wybrać indukcję zamiast tradycyjnej kuchenki gazowej lub kuchni elektrycznej? Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość i chcesz przygotowywać smaczne potrawy w nawet o połowę krótszym czasie, płyta indukcyjna marki Electrolux to najlepszy wybór dla Ciebie. Dzięki niej szybko i bezpiecznie ugotujesz makaron do smacznego spaghetti lub udusisz rozgrzewający gulasz. Indukcja to także wygodniejsze sprzątanie. Jeśli coś przypadkowo wykipi lub rozleje się, możesz natychmiast wytrzeć powstałe zabrudzenie. Dzięki indukcji płyta wokół garnka nie robi się gorąca, a Ty o wiele szybciej możesz uporać się z porządkami. Wspomniane już wcześniej bezpieczeństwo to niezwykle istotna zaleta, szczególnie jeśli w trakcie gotowania towarzyszą nam dzieci. Nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólne gotowanie, a dzięki płytom indukcyjnym Electrolux wspólnie spędzony czas będzie pełen radości i niezapomnianych chwil. Indukcja nagrzewa tylko garnki i ich zawartość. Sama płyta, mimo że staje się ciepła pod wpływem naczyń, wciąż pozostaje bezpieczna w dotyku, stąd ryzyko jakiegokolwiek poparzenia przez nasze dzieci lub nas samych jest zniwelowane. Płyty indukcyjne Electrolux to także olbrzymia oszczędność dla naszego portfela. Możliwość precyzyjnego sterowania mocą płyty indukcyjnej sprawia, że jest ona niesamowicie energooszczędna, ponieważ zużywa aż do 90% wyprodukowanej energii.

SensePro® – nowa jakość w Twojej kuchni

Każdy, komu zależy na najwyższej jakości przygotowywanych dań, oszczędności czasu i energii oraz niepowtarzalnemu smakowi, powinien zwrócić uwagę na płyty indukcyjne z serii SensePro®. Marka Electrolux wykorzystując intuicyjność oraz jak największą funkcjonalność swoich produktów, stworzyła pierwszą na świecie płytę indukcyjną z bezprzewodową termosondą. W jaki sposób przebiega cały proces gotowania z wykorzystaniem tych dwóch innowacyjnych sprzętów? Płyta komunikuje się z termosondą za pośrednictwem anteny, dzięki czemu Ty możesz sterować nią w najbardziej precyzyjny sposób, dobierając temperaturę z dokładnością do jednego stopnia. Dzięki temu z powodzeniem i w łatwy sposób przygotujesz krwisty, średnio lub dobrze wysmażony stek. Sama termosonda jest bardzo łatwa w obsłudze, bezprzewodowa i nie wymaga wymiany baterii. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możesz gotować, smażyć, dusić oraz gotować sous-vide otrzymując rezultaty niczym z najbardziej prestiżowych restauracji, co jest kolejną zaletą płyt indukcyjnych SensePro® od Electrolux.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here