Wybieramy stylowe ramki na zdjęcia

O charakterze wnętrza decydują drobiazgi – to one podkreślają osobowość domowników, sprawiają, że pokój ma niepowtarzalny wygląd i prezentują to, co mieszkańcy uważają za ważne. Niezależnie, czy mowa o miłośnikach nowoczesnego designu czy osobach dbających o ekologiczny styl życia, drobiazgi – takie jak ramki na obrazki – coś o nich mówią.

Stylowe ramki na zdjęcia – do domu lub na prezent

Wybór ramek jest ważny, ponieważ są tym elementem, który łączy zawartość – zdjęcie lub obrazek – z wnętrzem. Dlatego trudno jest wskazać zasady, które będą uniwersalne – dla osób, które preferują eklektyczny styl, ważniejszy może być materiał, z jakiego wykonane są ramki niż sama ich stylistyka, z kolei inne mogą zwracać uwagę w pierwszej kolejności na kolor. Dlatego wbrew pozorom wybranie stylowej ramki na zdjęcia bywa wyzwaniem, zwłaszcza, jeżeli chcemy obdarować tak zaaranżowaną fotografią kogoś innego.

Zwykle jednak najlepiej jest wybierać ramki według trzech kryteriów: po pierwsze, według stylu, po drugie – kolorów i po trzecie – przemyśleć ewentualne dodatkowe cechy, takie jak zdobienia.

Zdjęcia w stylowych ramkach mogą być wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby lub znajomych – na przykład nowożeńców lub świeżo upieczonych rodziców. Wtedy ramki mogą być dopasowane bardziej do fotografii, niż do stylu wnętrza, choć dobrze, by i tak wpasowywały się w jego charakter. Nie powinno to jednak być trudne, jeżeli znamy te osoby i wiemy, jaką lubią estetykę.

Czym kierować się dobierając  stylowe ramki na zdjęcia?

Przy zakupie ramek ważne są więc przede wszystkim: styl, materiał wykonania i format. Dobrze też, by pasowały do innych ramek, jakie są już umieszczone. Duży wybór stylowych ramek na zdjęcia można znaleźć np. tu: https://www.oprawiamy.pl/c201,ramki-i-fotoramki-wedlug-stylow. Wiele stron jest wyposażonych w wyszukiwarkę, dzięki której można wyszukiwać obramowanie według stylu, koloru czy jeszcze innych parametrów. Na szczęście chociaż jedna rzecz jest standardowa – wymiary obrazków, do których dopasowuje się ramki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here