Grzejniki łazienkowe

Przeglądasz ofertę wyposażenia łazienkowego i Twoją uwagę przykuwa błyszczący chrom, którym pokryte są grzejniki łazienkowe, ale Ty zawsze chciałeś urządzić łazienkę w stylu retro? Zastanawiasz się na pewno, czy jeśli wybierzesz nieco bardziej nowocześnie wyglądający model grzejnika, koncepcja pomieszczenia nawiązującego do minionej epoki, wciąż będzie miała prawo bytu. Dowiedz się więc, czy chrom można wykorzystać w retro stylizacjach i kiedy sprawdzi się najlepiej.

Grzejniki łazienkowe – chrom czy stary mosiądz?

Przyjęło się, że styl retro w aranżacji wnętrz składa się z mniejszych lub większych smaczków, które mają w pomieszczeniu przywołać klimat dawnych czasów. Jednak to, do której epoki chcesz się cofnąć, zależy od Ciebie. Jeżeli marzy ci się łazienka urządzona w królewskim stylu, prawdopodobnie grzejniki łazienkowe chromowane zamienisz raczej na model pokryty starym mosiądzem, który znacznie lepiej wpasuje się w bogate wnętrze. Jednak jeśli przepych średniowiecznych zamków nie jest do końca tym, co Cię interesuje, z powodzeniem możesz postawić na błyszczący chrom. Ten rodzaj pokrycia dobrze będzie prezentował się w pomieszczeniach odwołujących się do lat 60 czy 80. Wiele osób decyduje się tutaj na grzejniki o drabinkowym kształcie z charakterystycznymi okrągłymi elementami dekoracyjnymi.

Grzejniki łazienkowe – poznaj styl loftowy

Inną odmianą stylu retro, w której sprawdzają się grzejniki łazienkowe pokryte chromem, są stylizacje loftowe, które wywodzą się z kultury amerykańskiej lat 50. W tamtych specyficznych czasach hale fabryczne oraz magazyny często były przekształcane na pomieszczenia mieszkalne i niekiedy w unikalny sposób dekorowane. Surowe materiały oraz elementy przywodzące na myśl stare fabryki to idealne ozdoby wnętrz loftowych. Obejrzyj tutaj https://imers.pl/grzejniki-chromowane/ modele grzejników łazienkowych w kolorze matowego chromu. Zwróć uwagę na te, które przypominają nieco rury, które mogłyby wystawać ze ściany magazynowej. Z pewnością dzięki takim oryginalnym dodatkom, uda ci się uzyskać ciekawy efekt estetyczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here