Stolik drewniany na wymiar

Stylizacje wnętrzarskie, w których zazwyczaj widujemy meble takie jak stolik drewniany na wymiar, na ogół stanowią propozycję urządzenia salonu. Jednak zastosowanie tego elementu wyposażenia wnętrz jest dużo szersze. Jeśli tylko mamy więc ochotę, możemy rozważyć jego zakup z myślą o wielu pomieszczeniach. Jedno jest pewne, mając w domu drewniany stolik, na pewno nie zabraknie nam pomysłów na jego wykorzystanie. Oto kilka możliwości.

Stolik drewniany na wymiar – klasyczne zastosowanie

Najpopularniejszym sposobem na zagospodarowanie stolika drewnianego robionego na wymiar, jest zrobienie z niego podkładki pod kawę i gazetę. Dobrze więc sprawdza się w salonie, w którym przyjmuje się gości, jednak będzie zdobił w ten sposób także np. nasz pokój z biblioteczką. Ze względu na swoje zazwyczaj stosunkowo niewielkie rozmiary, stolik sprawdza się też w pokoju dziecięcym, gdzie maluchy mogą rysować, odrabiać lekcje lub urządzać herbaciane przyjęcia ze swoimi pluszakami.

Stolik drewniany na wymiar – do ogrodu

Każdy, kto może pochwalić się kawałkiem przydomowego ogródka i lubi w nim spędzać czas, powinien rozważyć ustawienie w nim poręcznego stolika drewnianego na wymiar. Drewno będzie dobrze prezentować się w otoczeniu natury, więc jako element dekoracyjny sprawi się świetnie. Na blacie będzie można spokojnie położyć książkę, telefon czy postawić szklankę z napojem. Taki mebel z pewnością uprzyjemni rekreację na świeżym powietrzu w sezonie letnim.

Stolik drewniany na wymiar – do sypialni

Sypialnia zazwyczaj nie jest tak obszernym pomieszczeniem jak salon, więc to ważne, aby drewniany stolik był zrobiony na wymiar co do centymetra. Więcej na temat tego typu usług stolarskich poczytać można tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/. Mimo że będzie trzeba wygospodarować trochę miejsca na taki stolik, jeśli uda się ustawić go blisko łóżka, może okazać się całkiem użytecznym dodatkiem. Wystarczy chociażby postawić na blacie lampkę i położyć ulubioną książkę, by stworzyć swój mały kącik czytelniczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here