Pralki wolnostojące

Coraz częściej pralkę chcemy chować w zabudowie, a tak naprawdę i pralka wolnostojąca może elegancko prezentować się w naszej łazience. Dodatkowo, nowoczesne pralki automatyczne oferują nam szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym korzystanie z nich jest jeszcze bardziej wygodne. Dowiedz się, jak funkcjonalne mogą być pralki wolnostojące i przekonaj się, że ich wygląd też może zachwycić.

Czy to jeszcze pralka, czy już ładny mebel?

pralka wolnostojąca

Pralki wolnostojące dostępne są obecnie w przeróżnych wzorach i kolorach. Bez trudu znajdziemy modele o najbardziej wymyślnych barwach, np. w pastelowych odcieniach czy w intensywnej czerwieni. Daje nam to dodatkowe możliwości , kiedy łazienkę chcemy zaaranżować na przykład w stylu retro albo gdy pralkę chcemy ustawić w kuchni. Bogata oferta pod względem stosowanego wzornictwa ułatwi nam osiągniecie zamierzonego celu. Jeżeli jednak nie szukamy pralki „zwariowanej”, a raczej zależy nam na jej eleganckim wyglądzie, nasz wybór jest jeszcze większy. W klasycznej łazience świetnie będą prezentować się tradycyjne modele w białym kolorze, ale i pralki szare czy czarne. Pralki ładowane od frontu o wyszukanym designie będą natomiast wyposażone w czarne drzwiczki – te naprawdę potrafią zauroczyć swym wyglądem. Znajdziesz je m.in. w ofercie marki Kernau, Gorenje czy Whirlpool.

Nowoczesne funkcje w pralkach wolnostojących

Wygodę, jakiej do tej pory nie było, mogą zaoferować nam pralki wolnostojące z drzwiczkami AddWash. To specjalne, małe drzwiczki wbudowane w standardowe drzwi urządzenia. Umożliwiają nam dorzucenie zapomnianej rzeczy albo wyjęcie tej, która nie powinna znaleźć się w bębnie, na każdym etapie prania. Nowoczesne pralki potrafią też same dobierać najlepsze parametry prania, w zależności od stopnia zabrudzenia naszych ubrań. W ten sposób są nam w stanie zapewnić oszczędność prądu i wody. Natomiast oszczędność czasu mogą nam zagwarantować pralki umożliwiające skrócenie dowolnego cyklu. Opcję tę znajdziesz w urządzeniach marki Amica. Funkcja Aktywnej Piany dostępna w pralkach Samsung pozwoli szybciej pozbyć się plam w niższej temperaturze, chroniąc kolorowe tkaniny przed blaknięciem. Z kolei funkcją, która zadba również o samą pralkę, jest program czyszczenia bębna, oferowany na przykład w pralkach Bosch. Szczególnie przydatne są również krótkie, kilkunastominutowe programy prania, które dają nam możliwość odświeżenia mniej zabrudzonej odzieży nawet w kwadrans.

funkcje w pralkach wolnostojących

Dowolność, jaką przynosi pralka wolnostojąca

Pralka wolnostojąca sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w kuchni. Na rynku znajdziemy modele o różnych wymiarach, dlatego też wyszukanie takiego, który będzie odpowiedni do wielkości danego pomieszczenia nie będzie wcale trudne. Do mniejszych łazienek możemy wstawić wąską pralkę, oszczędzając tym samym miejsce. Pralki typu slim w swojej ofercie posiada m.in. firma Beco. Kiedy zależy nam na utrzymaniu jednolitej zabudowy meblowej, a pralki nie chcemy chować w szafce, możemy po prostu umieścić ją pod blatem. Nowoczesne pralki wolnostojące przynoszą nam naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych, dlatego też wciąż – pomimo dostępności modeli do zabudowy – cieszą się świetnymi opiniami i są chętniej wybierane do naszych domów i mieszkań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here