Stwórz luksusowy dom ze Sterna Polska!

Luksus to przede wszystkim możliwość oszczędzania czasu i energii na rzeczy banalne, by spożytkować go na to, co sprawia nam najwięcej przyjemności! Podczas urządzania własnego domu warto wziąć pod uwagę produkty Sterna Polska, dedykowane tym, którzy lubią czuć się luksusowo we własnym domu!

Co sprawia nam najwięcej trudności w pracach domowych?

Osoby, które na co dzień są odpowiedzialne za utrzymanie czystości w swoich domach jako główną wadę sprzątania podają fakt, że trzeba je wykonywać codziennie. Ta powtarzalność i świadomość kruchości efektu jest nużąca i zniechęca do regularnego sprzątania. Najbardziej irytują nas podłogi – na które wciąż spadają okruchy, wylewają się płyny, po których zdarza się chodzić w brudnym obuwiu, które są szczególnie brudne, gdy trzyma się w domu psy. Odkurzanie, zamiatanie, a następnie mycie podłóg na mokro i czekanie, aż wyschną, trwa każdorazowo nawet kilkadziesiąt minut. Drugą znienawidzoną przez nas czynnością jest prasowanie. Sterty ubrań do wyprasowania zdają się nie zmniejszać, a słabej jakości żelazko i niestabilna deska nie ułatwiają sprawy.

Odkurzanie bez wysiłku w mgnieniu oka!

Odkurzacz bioniczny HIZERO marki Sterna Polska to bezprzewodowe urządzenie 4w1 do czyszczenia powierzchni. Jest idealne do domów, w których mieszkają zwierzęta, w których po podłogach raczkują niemowlaki, lub mieszkają alergicy. Mop HIZERO jest w stanie szybko uporać się z zanieczyszczeniami codziennymi i trudniejszymi na podłogach, pozostawiając je idealnie suchymi i odkażonymi. Ten fantastyczny mop parowy wciąga kurz i zanieczyszczenia, generuje parę, która myje podłogę na mokro i dezynfekuje ją, a następnie osusza. Tym sposobem tuż po umyciu podłogi możesz swobodnie po niej chodzić, a mieszkanie lśni czystością! Wydajność HIZERO wynosi 100 metrów kwadratowych w 15 minut! Brzmi zachęcająco do codziennego sprzątania, prawda?

Prasowanie, które pokochasz!

Kolejnym flagowym produktem Sterna Polska, idealnym do urządzenia luksusowego domu, jest system do prasowania INNOSTEAM szwajcarskiego projektu. To innowacyjna deska do prasowania, wygodnie składana, by zajmowała jak najmniej miejsca, z zamontowanym żelazkiem parowym. Lekka konstrukcja całego systemu i możliwość wygodnego sterowania żelazkiem bez plączacego się przewodu, czynią prasowanie bardzo lekkim, nie obciążającym ramion. Ogromnym plusem tego urządzenia jest możliwość napełniania żelazka dowolną wodą, bez konieczności odkamieniania.

Pamiętaj – luksusowy dom to taki, który lśni czystością bez większego wysiłku z Twojej strony!

Sprawdź produkty: http://sternapolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here