Sprawdzone i niezawodne systemy do twoich wnętrz

0
1879

Osoby budują dom lub wyposażające mieszkanie doskonale zdają sobie sprawę, jak trudno wybrać idealne rozwiązania dla swoich wnętrz, które nie tylko będą solidne i niezawodne, ale których cena nie zrujnuje nam budżetu. Inwestując w drzwi (zarówno te do domu, jak i do biura, czy miejsc publicznych) warto postawić na nowoczesne rozwiązania, które są wygodne i komfortowe, zarówno dla właścicieli, jak i osób odwiedzających dane miejsce. Wiele z nich wybiera więc drzwi przesuwne, które zajmują niewiele miejsca i są łatwe w użytkowaniu. Dlaczego? Zapraszamy do lektury artykułu.

1. Drzwi przesuwne 
Drzwi przesuwne są efektowne, wygodne i zajmują niewiele miejsca. Dzięki zastosowaniu rożnych systemów do drzwi przesuwnych bardzo łatwo wybrać rozwiązania idealne do własnych wnętrz. Inne rozwiązania zastosujemy bowiem w garderobie, inne w holu do restauracji, a jeszcze inne w marketach. Dlatego też przed zakupem, warto dobrze zapoznać się z tematem, by wybrać te najlepsze i najodpowiedniejsze do naszych potrzeb. 

2. Systemy do drzwi przesuwnych
Producenci oferują nam następujące systemy do drzwi przesuwnych: bezramowe systemy, systemy ramowe oraz systemy nawierzchniowe. Najczęściej słyszy się o zastosowaniu tych ostatnich, jednak każdy z wyżej podanych ma swoje plusy i minuty. I tak np. systemy bezramowe najczęściej stosuje się w drzwiach do garderoby oraz w drzwiach do szaf. To system, który sprawdzi się zarówno przy drzwiach wykonanych z płyty, jak i ze szkła. Co ważne, waga drzwi nie powinna przekraczać 50 kg. Kolejne, systemy ramowe znajdą zastosowanie w drzwiach przesuwnych opierających się na konstrukcji aluminiowej. Taki system do drzwi przesuwnych są niezwykle ciche i komfortowe. Przy ich zastosowaniu również należy pamiętać, by skrzydło nie było cięższe niż 50 kg. Następny system to system nawierzchniowy. Używany jest szczególnie w drzwiach, które nie mają na wierzchu profili aluminiowych o grubości frontów wahających się między 16 a 22 mm. Sprawdza się idealnie w domach oraz mieszkaniach, gdzie zależy nam by drzwi przesuwały się cicho i lekko. 

3. Okucia
Kolejną sprawą, przy wyborze drzwi są okucia. Polecany przez nas producent oferuje taki asortyment jak: klamki, zawiasy, zamki, pochwyty, samozamykacze i inne, które charakteryzują się wysoką odpornością, solidnością oraz niezawodnym działaniem. Producent okuć daje klientom możliwość okuć do drzwi różnego rodzaju. Najczęściej wybierane są te do drzwi drewnianych, aluminiowych czy PCV. Wszystko zależy od konkretnego modelu i wybranego rodzaju. Zachęcamy do odwiedzin strony producenta https://laguna.pl/ , który jest liderem w branży i działa już od 1993 roku. Produkty Fabryki Okuć Laguna są dostępne na terenie hurtowni w Polsce oraz w ponad 30 krajach na całym świecie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here